Satış Sözleşmesi

www.gizlikameraturkiye.com adresine sipariş veren tüm kullanıcıların bilgileri sistemimiz tarafından kayıt edilir ve hiç bir şekilde üçüncü kişilere satılamaz, kiralanamaz ve başka amaçlar için kullanılamaz.

www.gizlikameraturkiye.com adresine sipariş verme aşamasında tüm bilgiler sizin tarafınızdan değişir ve hiç bir şekilde başkası tarafından müdahale edilemez. Üçüncü kişilerin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi hiç bir şekilde mümkün değildir.

www.gizlikameraturkiye.com sisteminde sipariş veren kullanıcıların izni ve onayı doğrultusunda sadece; elektronik posta aracılığı ile sipariş verdiğiniz ürünler hakkında bilgiler, kampanyalar ve yeni fırsat ürünleriyle alakalı e-mail yayınları paylaşılır. Ayrıca İstediğiniz zaman bu paylaşımları iptal edebilir, isteğe bağlı olarak tekrar kampanyalar ve duyurular hakkında bilgiler talep edebilirsiniz.

www.gizlikameraturkiye.com adresinden vermiş olduğunuz siparişler hiç kimsenin anlamayacağı şekilde paketlenir ve sadece sipariş veren kişinin bilgileri doğrultusunda teslim edilir……

 

 

YASAL UYARI 

Yasal Şartlar Ve Kanuni Hükümlülük
Sitemizde Satışı Yapılmakta Olan Ürün Ve Cihazlarin Kullanimi İle İlgili Olarak ; Uygunsuz Kullanim Hallerinde (Tehdit,Şantaj Ve Kisilik Haklarina Tecavüz Yoluyla Menfaat Saglamak Vs.) Dogabilecek Kanuni Sorumluluk Tamamen Kullaniciya Aittir.

Bu Tür Uygulamalar İle Sahislara Yönelik Kullanimlarin Suç Teskil Edebilecegini Hatirlatiriz.
Bu Tip Uygulamalardan Satici, Saticilar Sorumlu Tutulamazlar. Alici, Siparisi İle Birlikte Bu Sartlari Kabul Etmis Sayilir.

Yeni 5237 Sayili Türk Ceza Kanunu Kisisel Verilerin Kaydedilmesini, İzinsiz Kullanilmasina İliskin Bilgidir.

Kisisel Haklarin İhlal Edilmesi Halinde Yürürlülüge Girecek Olan Türk Ceza Kanunu’nun 135,136,137,138 Ve 139’uncu Maddelerinin Tam Metni: Kisisel Verilerin Kaydedilmesi MADDE 135. (1) Hukuka Aykiri Olarak Kisisel Verileri Kaydeden Kimseye Alti Aydan Üç Yila Kadar Hapis Cezasi Verilir.

(2) Kisilerin Siyasî, Felsefî Veya Dinî Görüslerine, İrkî Kökenlerine; Hukuka Aykiri Olarak Ahlâkî Egilimlerine, Cinsel Yasamlarina, Saglik Durumlarina Veya Sendikal Baglantilarina İliskin Bilgileri Kisisel Veri Olarak Kaydeden Kimse, Yukaridaki Fikra Hükmüne Göre Cezalandirilir.
Verileri Hukuka Aykiri Olarak Verme Veya Ele Geçirme MADDE 136.

(1) Kisisel Verileri, Hukuka Aykiri Olarak Bir Baskasina Veren, Yayan Veya Ele Geçiren Kisi, Bir Yildan Dört Yila Kadar Hapis Cezasi İle Cezalandirilir.

Nitelikli Hâller MADDE 137. (1) Yukaridaki Maddelerde Tanimlanan Suçlarin; A) Kamu Görevlisi Tarafindan Ve Görevinin Verdigi Yetki Kötüye Kullanilmak Suretiyle, B) Belli Bir Meslek Ve Sanatin Sagladigi Kolayliktan Yararlanmak Suretiyle, Islenmesi Hâlinde, Verilecek Ceza Yari Oraninda Artirilir.
Verileri Yok Etmeme MADDE 138. (1) Kanunlarin Belirledigi Sürelerin Geçmis Olmasina Karsin Verileri Sistem İçinde Yok Etmekle Yükümlü Olanlara Görevlerini Yerine Getirmediklerinde Alti Aydan Bir Yila Kadar Hapis Cezasi Verilir.

Sikâyet MADDE 139. (1) Kisisel Verilerin Kaydedilmesi, Verileri Hukuka Aykiri Olarak Verme Veya Ele Geçirme Ve Verileri Yok Etmeme Hariç, Bu Bölümde Yer Alan Suçlarin Sorusturulmasi Ve Kovusturulmasi Sikâyete Bağlıdır.

Yasal Uyarı : Cihazlarımızın kullanımıyla ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, santaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Bu tür uygulamalar ile üçüncü sahışlara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız. Bu tip uygulamalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır…